Partnerzy

Partnerzy IMI BOPP & REUTHER jest producentem sprężynowych zaworów bezpieczeństwa. Zapewnia kompleksowe rozwiązania spełniając najwyższe wymogi stawiane przez przemysł. Szeroka gama produktów – zakres średnic, ciśnień nastaw zaworów oraz dodatkowego wyposażenia np. wspomaganie pneumatyczne, oraz duże doświadczenie i staranność producenta umożliwia odpowiedni dobór zaworów dla danej instalacji. Zawory bezpieczeństwa Bopp & Reuther można znaleźć wszędzie gdzie instalacje ciśnieniowe dla pary, gazów i cieczy muszą być niezawodnie chronione.
Partnerzy Grupa CRANE ChemPharma & Energy w Polsce jest oficjalnym przedstawicielem producentów wchodzących w skład koncernu, takich jak: KROMBACH, XOMOX, w.t.a..Producenci rozpoczynający współpracę z koncernem CRANE, charakteryzują się wysoką jakością swoich wyrobów i ich niezawodnością.

  1. KROMBACH jest producentem armatury odcinającej dla energetyki. Specjalizuje się w wysoko parametrowych zaworach kulowych z uszczelnieniem typu metal – metal, szybko odcinających klapach turbinowych (TURK) oraz przepustnicach – podwójnie i potrójnie mimośrodowych, przede wszystkim wielko gabarytowych – do DN3000.
  2. XOMOX jest producentem przede wszystkim armatury przeznaczonej dla przemysłu chemicznego – przepustnic oraz zaworów kulowych wykładanych teflonem. Jest również wiodącym producentem kurków stożkowych – w różnych wykonaniach materiałowych – także wykładane teflonem; trójdrogowych i z płaszczem grzewczym.
  3. w.t.a. jest producentem zaworów grzybowych z uszczelnieniami mieszkowymi, posiadającymi certyfikat EUROCHLOR. W portfolio producenta znajdują się również zawory przełączalne do montażu na wlocie i wylocie zaworów bezpieczeństwa.
Partnerzy Continental Disc Corporation jest wiodącym światowym producentem płytek i głowic bezpieczeństwa. Szeroka gama rozwiązań technicznych – zakres średnic, ciśnień rozerwania oraz materiałów pozwala na precyzyjny dobór płytki do konkretnych wymogów instalacji.Wyroby Continental disc Corporation spełniają wymagania norm EN, ISO oraz dyrektywy ATEX.Płytki bezpieczeństwa znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle – wszędzie tam gdzie należy chronić instalację przed nadmiernym wzrostem ciśnienia. Jednak ich stosowanie jest wskazane przede wszystkim w przemyśle chemicznym, spożywczym i farmaceutycznym wszędzie gdzie jest kontakt z różnymi substancjami korozyjnymi i agresywnymi.
Partnerzy GROTH CORPORATION produkuje zawory oddechowe (napowietrzające i odpowietrzające), zawory oddechowe sterowane pilotem pozwalające na bardzo dużą dokładność działania, przerywacze płomienia (deflagracyjne i detonacyjne) oraz zawory regulujące poduszkę gazową.Dobór zaworów przeprowadzany jest zgodnie z normą z API-2000 / ISO 28300, dodatkowo zawory spełniają dyrektywę ATEX.Armatura ta służy do zabezpieczania wszystkich zbiorników bezciśnieniowych – magazynowych i transportowych.
Partnerzy IHV niemiecki producent opasek przeciw bryzgowych w różnych wykonaniach materiałowych – poliamidowe, polipropylenowe, z folią zaporową z PTFE. Opaski służą jako osłony złączy kołnierzowych na rurociągach do transportu niebezpiecznych i agresywnych mediów, takich jak kwasy, ługi i ciecze palne.W ostatnim czasie IHV poszerzyło swoje portfolio o kwasoodporne zawory do poboru próbek. Ich prosta i niezawodna konstrukcja pozwala na pobór różnych mediów zarówno z rurociągów pionowych jak i poziomych.
Partnerzy KWT Group zajmuje wiodącą pozycję na holenderskim rynku w dziedzinie produkcji sprzętu do kontroli przepływu wody w kanałach otwartych – zastawek, zaworów zwrotnych i jazów wykonanych ze stali kwasoodpornej i polietylenu. KWT projektuje i dostarcza zastawki do projektów oczyszczalni ścieków, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz infrastruktury przeciwpowodziowej zarówno w wersjach katalogowych, jak i na indywidualne zamówienie.
Partnerzy PERSTA jest wiodącym, światowym producentem armatury wysokociśnieniowej. W swojej ofercie posiada zawory grzybowe, zasuwy, zawory i klapy zwrotne oraz filtry. Zakres ciśnienia i temperatury do jakich Persta projektuje armaturę to 700 bar i 650⁰C, w zależności od połączenia tych parametrów.Spełnienie tak wysokich wymagań jest możliwe dzięki stosowaniu stali kutej. Producent współpracuje z kuźnią SIEPMANN-WERKE, gwarantując wysoką jakość, niezawodność i długą żywotność armatury.Zawory te znajdują zastosowanie w energetyce konwencjonalnej i jądrowej – spełniając wszystkie najbardziej rygorystyczne wymagania i przepisy.
Partnerzy PETER MEYER jest producentem najwyższej jakości zaworów kulowych ze stali kwasoodpornych i specjalnych stopów (duplex, tytan, hastelloy).
W swojej ofercie posiadają między innymi zawory kulowe z kulą pływającą – w korpusie jednoczęściowym, zgrzewanym laserowo. Dodatkową zaletą tych zaworów jest stosowanie sprężyn talerzowych dociskających i odciążających gniazdo. Wpływa to na długą żywotność i niezawodność armatury.Kolejnymi produktami z oferty PETER MEYERzawory przeznaczone do mediów ściernych, zawory z kulą segmentową oraz zawory kriogeniczne.
Zawory te znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.
Partnerzy SED produkuje zawory membranowe w szerokim zakresie wykonań materiałowych – od żeliwa szarego, poprzez żeliwo wykładane gumą lub teflonem do stali kwasoodpornych.
Zawory membranowe znajdują zastosowane szczególnie w instalacjach z mediami ściernymi lub korozyjnymi.
SED produkuje również rotametry.
Partnerzy THALETEC dostarcza wysokiej jakości urządzenia wyłożone emalią, w tym reaktory, zbiorniki i kolumny wykorzystywane w procesach wykorzystujących media silnie korozyjne. Produkuje również dodatkowe wyposażenie dla tych urządzeń – specjalne mieszadła, przerywacze strugi, wymienniki ciepła oraz elementy pomiarowe (np. temperatury lub pH medium)Aparaty mogą być w wykonaniu standardowym lub dostosowanym do specjalnych wymagań. Wszystkie urządzenia wykonane z elementów i materiałów dostarczanych przez certyfikowanych, głównie niemieckich producentów.